Erotické masáže jsou někdy spojovány s poskytováním sexuálního uspokojení, jedná se však o velmi rozdílné služby. Pracovnice a pracovníci poskytující erotické masáže jsou proškolení odborníci. Ačkoli se klient může dočkat „sladké tečky“, primárně jde o uvolnění svalstva a navození erotické atmosféry. Pro některé lidi jsou erotické masáže jen způsob, jak se zbavit stresu, pro jiné způsob předehry. V posledních letech stoupá oblíbenost párových a tantrických masáží, u kterých není podstatná cíl (orgasmus), nýbrž cesta k němu. Tantra masáže jsou hlubokým duchovním zážitkem, který ovlivní a propojí ducha i tělo.

Erotické masáže pozitivně ovlivňují funkce těla a posilují imunitní systém

Již dlouho je dokázáno, že pravidelné masáže posilují počet bílých krvinek, které hrají zásadní roli při obraně těla před nemocemi. Když se ke službě přidají smyslné prvky, výhody jen převažují. Již není žádným tajemstvím, že lidé, kteří mají pravidelný sexy čas, mají vyšší hladinu protilátek, které chrání tělo před choroboplodnými zárodky a viry. Takže pokud potřebujete zlepšit imunitu, zažít intimitu, je erotická masáž to pravé.

Erotická masáž může pomoci zbavit tělo stresu

Základním důvodem pro masáž je samozřejmě odbourání stresu – když je však masáž okořeněna erotikou, výhody jdou mnohem dále. Samotné masážní tahy odbourávají srůsty (svalové uzlíky) a eliminují stresový hormon kortizol, čímž poskytují příjemci tu největší úlevu. Kromě fyzického může erotická masáž eliminovat stres i emocionálně. Euforie ze šťastného konce uvolňuje chemický oxycontin, který maximalizuje potěšení a stimuluje pozitivní mysl pro příjemce. Erotická masáž je opravdu nejlepší úleva od stresu.

Na erotickou masáž k profesionálům

Erotické masáže prováděné neproškolenými lidmi mohou způsobit zdravotní potíže. Profesionální masérky a maséři procházejí kurzy a školeními, aby poskytli klientům erotickou, a především bezpečnou, masáž. Vyberte si profesionálku na diamondmassage.cz a dočkáte se naprostého uvolnění.