Reklama je všude kolem nás, často ani nevnímáte, že vůbec jde o reklamu. Vysílá k vám podprahové informace, které následně zúročíte, když potřebujete. Cestou autobusem ráno vidíte každý den reklamu na jazykovou školu. Každé ráno reklamu očima jen prolétnete, ale ve chvíli, kdy někdo chce doporučení na jazykovou školu, se vám jako první vybaví právě zmíněná reklama. Chcete pro svou firmu nebo společnost podobně účinnou reklamu? Vyzkoušejte reklamní textil. Jde o velmi rozšířenou a oblíbenou offline reklamu, která umí přitáhnout pozornost.

Text na tričku

Reklamní textil s potiskem je příležitostí, jak sebe a svou firmu, případně i to, co děláte, zviditelnit na všech frontách. Ať už si pro formu sebeprezentování zvolíte trička, mikiny, čepice, kšiltovky, vesty, ponožky či další jiný textil, mít něco, kde bude vaše logo je přínosem. Textil s potiskem firmy či logem mohou nosit vaši pracovníci, čímž se snadněji identifikují například na stavbách, v obchodech nebo na pobočkách.

Můžete je věnovat také zákazníkům, odběratelům zboží nebo obchodním partnerům jako reklamní dárek. Z reklamního potisku je v poslední době také hodně oblíbená textilní taška. Taškám z igelitu, které byly na jedno použití už dávno odzvonilo. Nyní jsou moderní tašky s potiskem. Výroba reklamních tašek se tak stane velmi vítaným zdrojem reklamy pro vás i vaši firmu.

Propisky a tužky

Vždy vhodný dárek, který oceníte při každé příležitosti. Přesně to získáte, když ve své firmě budete mít propisky s potiskem. Nechte je svým zákazníkům k dispozici na recepcích, pobočkách nebo přímo v sídle firmy. Můžete je věnovat například do tomboly, soutěží a podobně. Potisky propisek nikdy nevyjdou z módy a budou vždycky trendy!