Jste milovníci všeho netradičního a vyhledáváte nezapomenutelné zážitky? Vyzkoušejte erotickou masáž. Je to velice intimní zážitek, který začíná vyhledávat stále větší množství lidí. Erotická masáž probíhá v naprostém soukromí, diskrétním prostředí a s dívkou, kterou si předem vyberete.

Kam se obrátit a jaký druh masáže si vybrat?

Jednou z možností je erotická masáž praha, která nabízí celou řadu erotických masáží. Můžete vyzkoušet například japonskou nuru masáž, masáž penisu, masáž královskou, sultánskou mýdlovou masáž, tenga egg masáž, erotickou masáž lávovými kameny, tantra masáž, masáž pro páry či masáž pro ženy.

  • Tenga egg masáž

Během masáže se využívá speciální erotická pomůcka – tenga egg, která podporuje maximální vzrušení. Jedná se o pomůcku, která je vyrobena z jemného a pružného lékařského silikonu, která nabízí nezapomenutelné zážitky.

  • Tantra masáže

Tento druh masáží patří mezi nejvyhledávanější a je to kombinace smyslných rituálů s jemnými doteky masérky, která tak kombinuje starobylé tantrické techniky s technikami klasické masáže.

  • Masáž pro páry

Pokud chcete se svým partnerem či partnerkou vyzkoušet něco nového a okořenit tak váš vztah, vhodnou volbou může být právě erotická masáž pro dva, kterou provádějí zkušené masérky.

  • Královská masáž

Pokud vám při masáži nestačí jedna masérka, vyzkoušejte erotickou masáž královskou, při níž se vám budou věnovat hned masérky dvě, které vám zajistí dvojnásobné potěšení z masáže, během které budete mít možnost užívat si několik různých druhů technik.

  • Lingam masáže – masáže penisu

Tyto tantrické techniky zajistí nejvyšší vrchol vaší slasti. Kromě toho mají i blahodárný vliv na celý váš organismus – umožní naprosté uvolnění, příjemnou relaxaci a zároveň stimulují správné proudění vaší energie.