Chystáte se na nejdůležitější den ve svém životě a chcete jej mít zachycený co nejvěrněji. Nádherné vzpomínky na tento den ve vás vyvolá jen síla kvalitní a pravé fotografie. Fotografování svatebního obřadu by však nemělo být hlavní náplní vašeho svatebního dne a proto se s důvěrou obraťte na svatebního fotografa.

Zajistí pro vás veškerou potřebnou techniku a vy se můžete věnovat dalším činnostem souvisejícími se svatebními přípravami.

Jak poznat toho pravého?

Jako první hledisko výběru neberte cenu, i když ta je také důležitá. Důležitý je především styl a rozsah poskytovaných služeb. Ten vám může přiblížit portfolio, které vám každý kvalitní fotograf poskytne. Zde si můžete prohlédnout jakým způsobem a v jaké kvalitě je daný fotograf schopen zachytit nejen samotný svatební obřad, ale i důležité momenty či detaily, které ke svatebnímu obřadu patří – květinová výzdoba, svatební tabule s dortem či momenty z obřadu a celého dne.Také se zde ukáže i fotografův osobitý styl a cit pro detaily. Každý kvalitní fotograf si s vámi také sjedná schůzku, na které se domluvíte na rozsahu a cenách poskytovaných služeb.

Na koho se obrátit?

Začněte ve svém okolí, pozeptejte se svých přátel a známých. Na internetu můžete najít celou řadu recenzí. Mezi nejlepší ve své profesi patří fotograf Jan Friesner, kterého najdete na foto-friesner.cz.

Focení svateb Prostějov nabízí a poskytuje své služby v Olomouckém kraji. Zaměřuje se na města Prostějov, Přerov, Olomouc, Šternberk, Šumperk, Mohelnici a jejich okolí. Po předchozí domluvě je však možno zajistit svatební fotografování i v jiných městech a lokalitách.

Nabízí vyhotovení a dodání svatebních fotografií dle vašeho přání a v předem dohodnutém termínu. Pro jejich vyhotovení využívá profesionální techniku Canon, která je zárukou špičkové kvality při fotografování. Fotoateliér se nachází v centru obce Velký Týnec, poblíž města Olomouc.