Když se podíváte na svou peněženku, je jasné, že by potřebovala poměrně rychle a nutně vyměnit. Máte ji dlouhé roky, každý den používáte a to se prostě nějak projeví. Začne to jemným páráním švů, pokazí se zapínání, jednotlivé přihrádky jsou už pěkně roztrhané a ke všemu se přihrádka na kovové mince začíná trhat a k tomu se pokazil zip. Pro ty, kteří se s peněženkou nechtějí jen tak rozloučit může být toto poslední kapkou a je na čase pořídit si novou peněženku. To však není tak jednoduché, jak si někteří myslí, alespoň ne pro ženy, které chtějí, aby jejich peněženka byla nejen praktická, ale také moderní a stylová.

Vybírejte takovou, která je praktická

Přeci jen, budete-li mít peněženku, která bude podle posledních výkřiků módy, ale pro běžný život nebude praktická, pak s ní nic nezmůžete. Každá žena preferuje něco jiného, některá chce velkou a dlouhou peněženku, do které se vejdou také doklady nebo další kartičky, které při nákupu využijí, další se zase zaměřuje na malou a praktickou peněženku, která se vejde do všech kabelek – velkých i těch menších. Ženy často vybírají dámské peněženky na zip, protože ty jsou velmi praktické a snadno se zapnou a nic z nich nevypadne. Můžete tak bez obav uložit kovové i papírové peníze a nebát se, že něco vytratíte.

Jaký materiál zvolit?

Opět to záleží na vás a vašem vkusu. Sportovněji založené ženy, které k tomu volí také své oblečení – tedy převážně džíny, sportovní obuv a oblečení nebudou volit stylové a elegantní peněženky, které se k nim nehodí a naopak, elegantní ženy nezvolí sportovní peněženky. Kožené peněženky dámské jsou ideální volbou pro všechny. Můžete sáhnout po elegantním provedení a moderní barvě nebo můžete sáhnout po klasické černé a jednoduché peněžence, která se bude hodit i ke sportovním outfitům.