Móda už dnes není jen výhradní doménou žen. Své o tom ví i muži, kterým dnes obchodní domy věnují stále víc a víc prostoru. Co se kdysi vešlo na pár stojanů v obchodě, se dnes rozrostlo někde i na jedno celé patro, které je věnováno mužům a módě pro ně. A co internetové obchody? Ty na muže už ve své nabídce pamatují také!

Základní kousky oděvu

Podobně jako ženy i u mužů existují základní kousky, které by měly být v každém šatníku. Je jasné, že by každý muž měl mít oblek. Ovšem ne ledajaký, takový oblek by mu měl skvěle sedět a tak je jeho výběr o něco složitější. Nesáhnete po prvním kousku, který vyzkoušíte. Takový oblek vydrží dlouhou dobu. Co dalšího by ve vaší skříni nemělo rozhodně chybět? Správný pánský kabát!

I když si říkáte, že je to zbytečné, nosíte nejčastěji sportovní zimní bundu, jsou situace, kdy se zimní bunda absolutně nehodí. Jdete na společenský večírek? Máte v práci důležitou poradu? Jdete do divadla, na ples nebo nóbl párty? Výběru outfitu věnujete dostatek času, vezmete si na sebe například sako nebo rovnou oblek. Ale co jako svrchní vrstvu? Určitě ne bundu. Tím pravým je kabát.

Sportovnější kousky

Máte-li volno a nemusíte oblékat určitý dress code možná oceníte sportovnější módu. V tomto odvětví je spousta možností, džíny, kalhoty, trička, polo košile. Jedním z velmi oceňovaných kousků v šatníku mužů je pánská mikina. Vzhledem ke spoustě střihů, materiálů, barevných provedení a vzhledů si vybere snad každý muž.

Mikiny jsou velmi praktické a víceúčelové, můžete je nosit v zimě, jako vrstvu navíc pod zimní bundu, na jaře, podzim nebo v létě, kdy bývá ještě chladno. Je všestranná a muži velmi oblíbená. E-shopy Taxido přinášejí široký sortiment pánské módy, stačí si jen vybrat!