Se sexuálními napadeními se v poslední době roztrhl pytel. Nejedna více či méně známá celebrita promlouvá prostřednictvím časopisů nebo televizních kamer o svůj hrůzném zážitku. Scénář je v podstatě jako přes kopírák, mladá a nezkušená dívka se chce dostat do světa celebrit a jiný, známý člověk naslibuje hory, doly a poté zneužijí situace.

Podobně na tom je také známá anglická modelka a fotografka Penny Lancaster. Manželka slavného rockera Roda Stewarda se během rozhovoru v televizním studiu svěřila s tímto svým zážitkem, který si po velmi dlouhou dobu střežila jako tajemství. Následně se ve studiu, pravděpodobně pod tíhou emoci, rozplakala.

Penny začínala jako modelka a právě v této době byla vystavena sexuálnímu napadení. Do svého bytu jí nalákal jistý módní návrhář. Jelikož neměla v tomto odvětví zkušenosti, nevěděla, jak to chodí. Onen módní návrhář jí do svého bytu vylákal s tím, že se seznámí s velmi vlivnými lidmi.

Naivně mu důvěřovala. On jí do pití nastražil drogu, a jak sama uvádí, některé úseky onoho večera si vůbec nepamatuje. Bála se to komukoliv říct, že by jí nevěřili. O co horší to pro ní muselo být, když v té době byla ještě panna.