Ač si mnozí mysleli, že vztah mezi princem Harrym a herečkou Meghan Markle bude jen dalším rozmarem, vše napovídá tomu, že tohle bude vážný vztah. Ostře sledovaný pár si svůj vztah pečlivě střeží a o svém soukromí takřka nemluví. Nyní Meghan udělala výjimku.

Princ Harry se chtěl pochlubit svým vztahem již na svatbě Pippy, sestry vévodkyně Kate. Nakonec vše dopadlo jinak a Meghan se účastnila pouze after párty. Stále víc a víc se však blížila chvíle, kdy se tento vztah stane oficiálním.

Dlouho se ani jeden z nich nevyjadřovali ke svému vztahu. Nyní udělali výjimku, konkrétně Meghan, který se v magazínu Vanity Fair rozpovídala o svém soukromí. Učinila tak jen den poté, co se svět dozvěděl, že je Kate těhotná.

Meghan oficiálně potvrdila, že jsou párem a milují se. Nevyloučila také možnou svatbu do budoucna, když řekla, že ve chvíli, kdy budou připraveni pokročit dále, pokročí. Zároveň uvedla, že jejich láska se týká jen jich dvou a takhle jsou šťastní. Meghan s Harrym si chtějí svůj vztah v aktuální fázi ponechat co možná nejdéle, protože jim to aktuálně vyhovuje. Dočkáme se tedy v dohledné době další královské svatby?