Stále jste se nerozhodla, jakým narozeninovým dárkem letos potěšíte Vaši drahou polovičku? Nechejte tentokrát výběr dárku čistě na Vaší fantazii a inspirujte se aktuální nabídkou Firmy na zážitky na dárky pro muže.

Originální dárky pro milovaného muže

Z dárku pro muže od Firmy na zážitky bude Vašemu partnerovi dostatečně patrné, jak moc Vám na něm záleží. Originálním dárkem darovaným od srdce uděláte Vašemu partnerovi zaručenou radost. Obzvlášť pokud si bude moci splnit svůj dětský sen a zúčastnit se zážitkového kovářského kurzu či se stát na jeden den popelářem. Snad každý kluk si alespoň jednou ve svém dětský přál být popelářem a díky Firmě na zážitky si svůj dávný sen může splnit. Během necelých tří hodin si vyzkouší, co dané zaměstnání obnáší. Prahou bude moci projíždět autem a bude záležet pouze na něm, kolik popelnic vysype a komu. Snad v každém muži dřímá alespoň kousek soutěživosti a rivality. Pravděpodobně tomu nebude jinak ani u toho Vašeho. Chvíle adrenalinu a týmové sehranosti si bude moci užít při paintballu či únikové hře The Chamber.

Jaký vybrat dárek pro maminku?

Při příležitosti hledání dárku pro Vašeho muže, můžete již dnes za skvělou cenu pořídit dárek pro Vaši maminku, babičku nebo třeba sestru. Firma na zážitky poskytuje skvělou příležitost nejen ke koupi dárkových poukazů k různým slavnostnějším příležitostem, ale také jen tak pro radost. Portfolio Firmy na zážitky v této kategorii www.firmanazazitky.cz/darky-pro-zeny/ je bohaté na gastronomické i wellness zážitky. Ženy vyhledávající napětí jistě nepohrdnou voucherem na tandemový seskok, indoor surfing, jízdou na vodním skútru nebo školou smyku. V případě, že si nebudete jistá, který zážitek by Vašim nejbližším udělal skutečnou radost, nechejte výběr na nich.