Kaia Gerber vypadá stejně jako její matka modelka Cindy Crawford, která na svých 51 let vypadá naprosto úchvatně, jakoby zastavila čas! Kaia nemá jen slavnou a krásnou maminku, jejím otcem je Rande Gerber a tak se není čemu divit, že Kaia už v útlém věku byla oslovována různými módními značkami. Má k tomu opravdu vysoké předpoklady.

Do vínku tak Kaia dostala geny pro modeling z obou stran. Její máma však byla velmi opatrná na její kariéru. Stanovila hranici pro práci v modelingu na 14 let. I tak stále dohlíží na svou dceru a prioritou je škola. Mladá nadějná modelka oslavila své sladké šestnáctiny a k této příležitosti jí oba její rodiče věnovali přání na svém Instagramu.

Cindy Crawford na svém Instagramu sdílela snímek z roku 2002 a pod něj napsala: „Šťastné narozeniny @KaiaGerber! Miluji tento obrázek od @Patrick Demarchelier. Tvé poprvé v @VogueMagazine, ale jsem si jistá, že ne poslední! Doufám, že se ti všechna přání splní – Miluji tě navždy!

Ani otec Kaiy, Rande Gerber nezůstal pozadu a na svém Instagramu sdílel fotku, kde Kaiu nese na zádech. K ní připsal: „Tenkrát, nyní a navždycky. Šťastné narozeniny mé sladké šestnáctileté holčičce!“