Vaše firma ještě stále vyrábí všechno ručně? Lidé dokáží ocenit, když se jedná o ruční výrobu, ale má to i svou negativní stránku, lidský faktor je nejdražší a ne vždy je spolehlivý. V současné době využívá většina výrobních společností stroje, některé mají plně automatizovanou výrobu, na kterou lidé jen dohlíží, jinde se používají stroje jen pro konkrétní činnosti. Stejným způsobem můžete zapojit stroje do výroby i vy, jak ale začít?

Nechte si stroje navrhnout

Pokud máte o stroje ve své výrobě zájem, obraťte se na společnost KONEL s.r.o., která na svém webu Konel-Zlín.cz nabízí celou škálu možností. Společnost vám může stroje navrhnout a sestrojit nebo také modernizovat ty stávající. Mnoho firem disponuje stroji, které už neodpovídají současným požadavkům, společnost je dokáže modernizovat tak, aby se snadno ovládaly a měly takové funkce, jaké potřebujete. Starý řídící systém se vymění za nový, převodovky a variátory se mohou nahradit za pevné převody a frekvenční měniče. Modernizace se může týkat strojů ve všech oborech, může jít třeba také o dřevoobráběcí stroje.

Populárním trendem jsou jednoúčelové stroje. Ne každý potřebuje zcela automatizovanou výrobu, často je zapotřebí stroj jen k jedné činnosti, která je nejnáročnější nebo je třeba ji dělat přesněji a rychleji. Společnost vám jednoúčelové stroje navrhne a sestaví. Specialisté si poradí s každým řešením, stačí se na ně obrátit se svým požadavkem a oni vám stroj realizují. Může jít o stroj, který zvládne jakoukoliv činnost, třeba kontrolu kvality výrobků, balení surovin, dávkování směsí, navíjení materiálu, třídění, kontrolu těsnosti a mnoho dalšího. Stroje se neunaví, jsou přesné a mohou pracovat klidně nonstop. Díky nim bude vaše výroba podstatně efektivnější. Obraťte se na profesionály, kteří se postarají o modernizaci vaší výroby.