Vážíte si svého majetku? Pokud ano, měli byste ho adekvátně chránit. Mnoho lidí spoléhá na to, že se nic nemůže stát, ale vždy existuje nějaké riziko. Ať už vám hrozí jakékoliv nebezpečí, je vhodné mít zařízení, které vás na takové nebezpečí upozorní. V posledních letech neustále roste zájem o fotopasti. Už dávno se nepoužívají jen pro pozorování divokých zvířat ve volné přírodě, jsou populárním bezpečnostním prvkem pro ochranu majetku.

Jak fotopast použít?

V první řadě je vhodné vybrat vhodnou značku. Mezi fotopasti s nejlepším poměrem ceny a kvality patří fotopasti Bunaty. Jde o malá a maskovaná zařízení, která umístíte na strom na pozemku tak, aby monitorovala potřebnou oblast. Fotopast není jako kamera a nesnímá v kuse. Disponuje PIR čidlem reagujícím na tepelný pohyb. Jakmile je tepelný pohyb zaznamenán, fotopast okamžitě vetřelce vyfotí nebo nahraje na video – podle toho, co si nastavíte. Nastavíte si také čas, kdy má být fotopast aktivní. Může být aktivní i v noci, protože disponuje neviditelným nočním přísvitem, který umožní pořizovat kvalitní snímky i ve tmě, aniž by si toho vetřelec všiml.

Běžná fotopast ukládá snímky na paměťovou kartu a vy si je následně můžete prohlížet na displeji fotopasti nebo třeba na svém počítači. Pro účel ochrany majetku je však vhodná fotopast Bunaty s GSM modulem, následně vám může zasílat pořízený záznam přímo na váš telefon v podobě MMS nebo na váš email. S takovou fotopastí se budete cítit vždy bezpečně, protože vás bude informovat o každém vetřelci, ať už je to zloděj nebo zatoulaný pes. Fotopasti jsou na baterie, takže je můžete umístit naprosto kamkoliv, třeba na strom na dvorku nebo i na zahradu, do lesa, zkrátka všude. Ceny fotopastí nejsou vysoké a získáte s nimi vysoce kvalitní ochranu majetku za výhodnou cenu.