Marketingových pomocníků, které budou účinně propagovat vaši firmu či událost, je na trhu opravdu mnoho. Vybírat si můžete z nespočtu druhů letáků, plakátů, samolepek, etiket, bloků, cedulí apod. Jaké propagační materiály jsou však vhodné právě pro vaše potřeby?

Pro kulturní události a akce

Pro měnící se kulturní události a akce je ideální propagace ve formě letáků. Letáky jsou vhodnou variantou, jelikož se snadno obměňují a pokud je umístíte na frekventovaně navštěvovaném místě, máte vyhráno. Vybírejte také tisk letáků na kvalitní materiály. Důležité je také zvolit vhodný design pro danou událost. Pokud si s designem nebudete vědět rady, nechte si poradit od zkušených grafiků, kteří vám s návrhem rádi pomohou.

Upoutejte svou reklamou

Abyste opravdu upoutali pozornost kolemjdoucích svou propagací, je vhodné zvolit plakáty větších rozměrů. Tisk A1 pro vás může být dobrou volbou. Podobně jako u letáků musíte najít frekventovaně navštěvovaná místa, na kterých si potencionální zákazníci reklamy dobře všimnou. Plakáty mohou lidé potkávat denně a nejlépe zaujmou ty s originálním designem a prvotřídní kvalitou zhotovení. Plakát je vhodný jako propagace společenských akcí a kulturních událostí.

Označení výrobků

Pro označení vašich výrobků se běžně používají etikety. Jedná se vlastně o samolepky, které se používají jako etiketa na různé výrobky. Tisk etiket probíhá na kvalitní materiály. Vybrat si můžete etikety různých tvarů a vzhledů. Díky přesnému ořezu si můžete vymyslet jakýkoli tvar etiket. Samolepky nemusíte používat jen jako etikety, ale také jako účinný propagační materiál, který lze teoreticky nalepit všude. Samolepka je z jedné strany potištěna a z druhé strany opatřena lepící vrstvou umožňující přilepení na povrch předmětu.