Erotické hračky – pro mnoho z nás je to něco zakázaného a nemorálního. Otázkou je ale – proč? Při jejich správném používání si přeci užijeme spoustu vzrušení a erotického náboje. Samozřejmě za předpokladu, že se zbavíme veškerého studu a naplno se tomuto „experimentování“ oddáme. Ať už s partnerem či s partnerkou nebo prostě sami.

Jaké jsou ty nejoblíbenější?

Vibrátory a připínací penisy

Je pravdou, že mnoho žen vibrátor k vyvrcholení prostě potřebuje. Bohužel existuje spousta mužů, kteří tento fakt nedokážou pochopit a berou to jako svoji osobní prohru. Na druhé straně jsou muži, kteří svou partnerku podporují i v tomto ohledu a rádi jí pomohou s vibrátorem nebo si pořídí připínací penis. Pokud si ho totiž nasadí, může partnerce totiž stimulovat oba otvory nejednou, což je vysoce vzrušující.

Nafukovací panny

Když už jsme zmínili vibrátory pro ženy, nesmíme také opomenout pomůcku vyloženě pro pány – nafukovací pannu. Skvělá pomůcka, pokud nemá muž doma partneru a zatouží po erotickém uvolnění. Není sice „dírka jako dírka“ – ale pro realistický pocit sexu není nic lepšího, než sáhnout po panně a kompresoru – a už si jenom užívat.

Venušiny kuličky

Perfektní pomocník, pokud si chcete užívat vzrušení klidně po celý den v práci, na nákupech, na schůzce či jen na pochůzkách. Kuličky si prostě zasunete do vagíny a už si jen při každém kroku užíváte vibrace, které vám dopřávají.

Nejenomže se jedná o erotickou pomůcku, Venušiny kuličky mají i nesporný vliv na naše zdraví. Jejich nošení vás totiž přirozeně nutí zatínat svaly, které byste jinak neposílily takto efektivně. Navíc přináší také zlepšení vaše intimního života. Takto „namakané“ svaly totiž pevněji obemknou penis vašeho partnera a tím pádem se i vám dostaví intenzivnější prožitek a nezapomenutelný orgasmus.