Chystáte narozeninovou oslavu nebo důležitý firemní večírek? Plánujete svatbu a chcete mít originální slavnostní tabuli, včetně nestandardních a unikátních kytic? Na žádné slavnostní tabuli nesmí chybět dort, zákusky a samozřejmě květiny. Pokud jste rádi originální a máte rádi kvalitu, mrkněte na webové stránky frutiko.cz, kde vám bude přecházet zrak z jejich nevšedních produktů.

Přineste na oslavu jedinečný dárek

Dárky na oslavu, které ji vytvoří zcela výjimečnou, obnáší krásné krabice s čerstvými květinami v různých tvarech, ovocné bonboniéry, kdy je čerstvé svěží ovoce máčené v pravé belgické čokoládě, květinové pugéty vytvořené z pravých čerstvých květin, lučního kvítí, ale také z čokolády, ovoce nebo slané kytice z klobásy a sýrů. Všechny kytice jsou zhotovené unikátním způsobem. Jedlé kytice vypadají jako pravé a věřte, že vám bude líto se do nich zakousnout. Jsou skvělým potěšením a úžasnými dárky pro seniory, kteří již „nic nepotřebují“.

Kromě květinových, čokoládových a ovocných pugétů firma Frutiko zajišťuje dorty a zákusky na svatební hostiny, narozeninové oslavy, firemní večírky, Vánoce, Velikonoce, sv. Valentýna, den matek a všechny ostatní příležitosti na které si vzpomenete. Pokud se vám nelíbí návrhy vytvořené a zrealizované na webových stránkách, můžete si sami určit ingredience ke zhotovení občerstvení na vaši slavnostní tabuli. Nebojte se zapojit svou fantazii a výtvory přizpůsobit povaze nebo vkusu obdarovaného.

Frutiko vám vše přiveze

Uchvátily vás výtvory společnosti Frutiko, ale máte to k nim daleko? Nezoufejte! Firma se díky velké poptávce rozhodla zajišťovat také rozvoz všech svých produktů po celé naší republice. Rozváží také o víkendech a svátcích, proto se vždy dočkáte jen svěžího a čerstvého zboží, které je při převozu chráněné speciálními termoobaly.