Uklízení velkých prostorů se značně liší od běžného úklidu, protože je potřeba používat speciální techniku. Díky profesionální úklidové technice se ušetří lidský faktor, protože taková technika zastane mnoho práce a nahradí až několik pracovníků s běžnou technikou. Pokud vás nákup takové techniky zajímá, je vhodné znát předního českého dodavatele takové techniky, kterým je společnost Unikont Group s.r.o.. Nabízí širokou nabídku techniky pro vnitřní i venkovní úklid a lze si ji vybírat přímo na webu společnosti Unikont.cz.

Kvalitní multikáry

Když se řeší venkovní úklid, jedním z nejužitečnějších pomocníků je multicara. Nejde o nic jiného než o známá a vysoce kvalitní vozidla od německé značky Multicar. Konkrétně se tato vozidla označují jako transportéry a nosiče nástaveb. Používají se v mnoha oborech, od zahradnictví až po stavebnictví, úklid, v komunálních službách a další. Pro tato vozidla je možné využít přes 100 druhů nástaveb a díky tomu si je přizpůsobit pro širokou škálu prací. Nabízí se vám celkem 3 typové řady vozidel Multicar, jde o Multicar M27 Compact, Multicar M31 a Multicar M29. Kompletní specifikaci a možnosti nástaveb najdete přímo na webu.

Scrubmastery

Jaké úklidové práce jsou ve vnitřních prostorech nejnáročnější? Většina lidí se zajisté shodne, že čištění podlahy. Na velkou plochu je nemyslitelné používat smeták a běžný mop, zde už jsou zapotřebí scrubmastery. Jedná se o vysoce kvalitní stroje, které disponují velkou diskovou kartáčovou hlavou. Ta zajistí účinné a kvalitní vyčištění a to i v oblastech blízko krajů. Scrubmastery se nabízí v mnoha provedeních, může jít o scrubmastery s chodící nebo sedící obsluhou. Jejich ovládání je velmi snadné a celkový úklid velmi zefektivní. Inspirujte se jejich nabídkou.