Nákupy jsou oblíbenou kratochvílí mnoha žen a také mužů. Ženy jsou nadšené, když si pořídí nový parfém, sáhnou po novém make-upu nebo si pořídí nové kalhoty, šaty či kabelku. Nákupy jsou pro mnohé terapií, která je velmi účinná. Často se nálada ještě víc zlepší, když daná věc je se slevou. Protože udělat si radost a ještě ušetřit? To chce spousta lidí, nečekat na dobu, kdy bude nějaká sleva nebo akce. Chtějí nakupovat výhodně a to ve chvíli, kdy si oni sami vzpomenou a danou věc potřebují.

Šetříte, i když nakupujete

Nákupy na internetu nejsou ničím zvláštním, v poslední době je takové nakupování velmi oblíbené. Přeci jen doba pokročila, na internetu si můžete vybírat hned v několika obchodech. Sháníte konkrétní kus oblečení a máte o něm jasnou představu? Nemusíte se jí vzdávat, internet vám poskytne spoustu oblečení, které si můžete pořídit. Když využijete slevové akce, pak můžete nakoupit nejen rychle a pohodlně, ale také se slevou. A využijete-li Tipli.cz, pak budete šetřit pravidelně, v mnoha internetových obchodech. Vrátí se vám určitá částka vždy zpátky na váš účet. Takovýmto pravidelným šetřením můžete uspořit třeba na nové šaty či boty.

Jde o takzvaný cashback portál, tedy portál, který vám vrátí určité procento, které je na stránkách uváděno, zpátky. Stačí si jen zřídit účet na Tipli.cz a přes tyto stránky se před každým nákupem do daného internetového obchodu přihlásit. Následně už nakupujete tak, jak jste zvyklí, vybrat si můžete z široké nabídky, přesně to, co potřebujete. Zaplatíte a částka, která se vám má vrátit, se vrátí na Tipli účet. Vy sami si rozhodnete, kdy chcete vrácené peníze vyplatit na svůj účet. Šetřit chytře a dlouhodobě se vám jistě vyplatí, časem můžete získat hezký obnos zpátky! Stačí jen vědět, jak na to.