Montované haly dodávané společností Polak.cz se svou kvalitou a universálností využití vyrovnají klasickým zděným stavbám. Na rozdíl od nich mají ovšem mnoho dalších výhod. Firma Polak.cz se na montované haly specializuje již déle než 15 let, takže má mnoho cenných zkušeností. Za tuto dobu postavila desítky hal pro nejrůznější účely. Jejich kvality a výhody může potvrdit nejedno město či obec v ČR i v zahraničí.

Jaké jsou přednosti montovaných hal?

  • jednoduchost a rychlost montáže i demontáže a možnost snadného přemístění na jiné místo
  • nízké pořizovací náklady, stejně tak minimální provozní náklady
  • variabilita a možnost rozšíření a přistavění zázemí či propojení s jiným objektem
  • halu je možné postavit na klíč i podle požadavků zákazníka
  • možnost objednání zateplovacích systémů, odvětrávání, osvětlení a jiných doplňků

Další výhody

Před samotnou montáží se nemusí provádět žádné složité zemní práce ani budovat pevné základy. Montovaná hala je postavena za několik týdnů a stejně snadno a rychle ji lze demontovat. Tato výhoda se uplatní například když je hala postavena na pronajatém pozemku, který je třeba co nejdříve vyklidit. Pracovníci firmy Polak.cz v takovém případě demontují a v krátkém čase zase smontují na jiném místě. Tyto haly jsou ideálním řešením pro města, obce a sportovní kluby, které potřebují halu pro své potřeby co nejdříve a nemají v rozpočtu dostatek financí, aby si mohly dovolit postavení klasické zděné či dřevěné haly.

Firma Polak.cz nabízí kromě stavby montovaných hal také zastřešování tenisových a volejbalových kurtů, kluzišť či jiných již hotových ploch.

Možnosti využití

Nejčastějším využitím montovaných hal jsou sportovní činnosti. Montovaná hala může sloužit zejména pro klasické sálové sporty, ale i pro tenisty či fotbalisty. Kromě sportu mohou montované haly sloužit jako zastřešení zemědělské, stavební či dopravní techniky, k ustájení dobytka, k uskladnění zemědělských produktů či různého materiálu. Montovaná hala je také využitelná jako krytá jízdárna či jako hangár pro sportovní letadla.