Velký klan Kardashianů čítá matku pluku Kris Jenner a její dcery Kourtney, Kim, Khloé Kardashian a Kendall a Kylie Jenner. Všichni se objevují v reality show Keeping Up with the Kardashians, která se vysílá od roku 2007 a zaměřuje se na životy těchto dvou rodin.

Nyní se oficiálně potvrdilo to, o čem se spekuluje už několik měsíců. Khloé Kardashian a její přítel Tristan Thompson čekají miminko. Khloé se viditelně zakulatila, ale ke svému požehnanému stavu se, i přes neustále spekulace, až doposud nevyjadřovala. Pár dní před Vánocemi však své fanoušky přestala trápit a s pomocí fotografie oficiálně oznámila, že je v očekávání.

„Můj největší sen se splnil! Čekáme miminko. Celý život jsem se na ten okamžik těšila. Bůh mi ho nakonec dopřál. Tristane, děkuji ti za tvou lásku. Cítím se s tebou jako královna. Tobě vděčím za to, že se stanu matkou“ toto dojemné vyznání Khloé připsala pod fotografii odhalující její bříško. Podle spekulací to však nebude jediné těhotenství v této rodině, údajně má být těhotná i Kylie a Kim se má dočkat třetího potomka díky náhradní matce.