Jak si užít tu nejlevnější dovolenou u moře? Mnoha lidem se podaří během roku našetřit dostatek peněz na drahou dovolenou, ale je i mnoho lidí, kteří na tom nejsou finančně tak dobře, aby mohli jet, kam se jim zachce. Nedostatek peněz však nemusí být překážkou v tom, abyste si dovolenou neužili. Dovolená je od toho, aby si člověk odpočinul od práce i od problémů a mohl relaxovat. Nevíte, kam na dovolenou k moři, aby vás to nestálo moc peněz? Ideální volbu představuje Chorvatsko.

Cestujeme do Chorvatska

Na dovolenou v Chorvatsku nemusíte dlouho šetřit. Stačí si zabalit věci a vyrazit. Na něco jsme zapomněli? Ano, přeci na ubytování. Před cestou do Chorvatska je potřeba si zajistit ubytování. Pokud chcete spát v kempu, vystačíte si se stanem, ale pokud jste náročnější, nejlepší volbou jsou apartmány. Když se obrátíte a cestovní kancelář, budete jí platit provizi. Existuje i možnost, jak si zajistit apartmán bez toho, aniž byste museli provizi platit? Ano, stačí navštívit největší katalog soukromého ubytování v Chorvatsku, kterým je portál Ubytovanivchorvatsku.cz. Jsou zde apartmány po celém Chorvatsku s přímým kontaktem na majitele.

Procházení nabídek je velmi příjemné a nehrozí, že byste si nevybrali, je to totiž na výběr z více než 5 tisíc apartmánů. Celý web je přehledně rozdělený a apartmány můžete hledat v různých lokalitách Chorvatska. Použít k tomu můžete přehledně rozdělené kategorie, mapku nebo i filtr, kde si nastavíte destinaci, počet osob a období vaší dovolené. Když najdete ideální apartmán, stačí si ho už jenom zarezervovat. Pokud chcete za dovolenou ušetřit co nejvíce peněz, vybírejte nabídky na last minute chorvatsko a vaše dovolená bude jen za hubičku. Krásná dovolená nemusí být drahá, stačí cestovat chytře.