Nabízíte také jídlo s sebou? Na tuto otázku dnes mohou lidé a firmy podnikající v gastronomii narazit poměrně často. Pokud je odpověď ne, pak se připravíte o výraznou část zákazníků. Nabízet možnost jídla s sebou je příjemným benefitem, který uvítá množství lidí. Mnoho lidí je rádo, když se může najíst v pohodlí domova, ale ne vždy mají chuť nebo čas vařit a tak je objednání hotového jídla jednodušší variantou.

Máte jednorázové boxy na jídlo?

Pro možnost odnášení jídla domů je pochopitelně důležitý jednorázový obal na jídlo. Neočekávejte, že vaši zákazníci budou nosit vlastní dózy nebo kastrůlky na jídlo. Vždy je potřeba být připravený a jednorázovými obaly disponovat. Ovšem, není obal jako obal, liší se svým tvarem, velikostí, pevností, objemem i materiálem. Jiný obal použijete pro hamburger, jiný zase pro ruské vejce, nudle s omáčkou nebo třeba šopský salát, je proto vhodné mít více druhů jednorázových obalů. Tento sortiment nehledejte v běžných obchodech, měli byste ho nakupovat u velkododavatele, kterým je společnost Jarico s.r.o.

Na svém webu jarico.cz nabízí vše, co budete potřebovat, tedy širokou nabídku gastronomických obalů, všechny druhy misek, dóz, kbelíků, kelímků a dalších obalů. Jsou vyrobené z různých materiálů a kromě plastů se vám nabízí i obaly z recyklovatelných materiálů. Když zdůrazníte, že jsou obaly ekologické, mnoho lidí to potěší, protože vědí, že jejich jednorázový box na jídlo nebude nijak zatěžovat životní prostředí. Takové obaly jsou vyrobené třeba z cukrové třtiny, certifikované lepenky a dalších ekologických materiálů, nejlepší volbou je navštívit web společnosti, důkladně si nabídku projít a vybrat si takové obaly, které jsou pro servírování vaší nabídky jídel nejvhodnější.